Про нас

Про нас

Досягати мети разом легше і швидше.

Ваша мета - отримати максимальний урожай і дохід. Наша мета - допомогти вам отримати максимальний урожай і дохід.

В компанії «Grace Agro» знають, як це зробити. Нам вдалося побудувати дружну команду всього за 3 роки: спочатку нас було троє, а тепер майже 50 однодумців. Якщо цілі загальні на всіх, то рух в 50 разів швидше.

Співробітники «Grace Agro» - професіонали. Але цього було б недостатньо. Ключова характеристика кожного фахівця компанії - чесність і порядність. Ми вважаємо, що відповідальний бізнес неможливо побудувати без чесних і порядних людей. Якщо клієнт довірив нам свої проблеми, то ми повинні повністю виправдати його надії.

Історія створення

Засновник і директор компанії «Grace Agro» - Оцабрик Дмитро Олексійович. Його накопичений багаторічний досвід у сфері роботи сільського господарства (а це і робота агрономом, і менеджером з продажу засобів захисту рослин, насіння, добрив, а також ініціатором, співзасновником і директором однієї з агрокомпаній з продажу ЗЗР, насіння, добрив на ринку України протягом 10 років) синтезувався у створення в грудні 2016 року якісно нової компанії «Grace Agro».

березень 2017 р. започатковано напрямок з продажу сільгосптехніки та запчастин – «Грейс Агро Тех» і відкрито представництво у м. Миколаїв

у 2018 року відкрито представництво у м. Черкаси

У 2019 з'явився напрям - продаж техніки б/в з Європи і США (під конкретне замовлення клієнта)

на кінець 2019 року представництва компанії відкрито у м Київ, м. Запоріжжя та Львів

Принципи роботи

У назві компанії слово «grace» -з англ. «благодать» - відображає головний принцип роботи: працювати на благо сільгоспвиробника. Професійність менеджерів, якісний товар, грамотність підходу до технології вирощування є потужним комплексним інструментом у досягненні мети – високих врожаїв і гарних прибутків.